Ćwiczymy dykcję!

Rozpoczynamy nową edycję zajęć z dykcji dla dzieci z grupy wiekowej 4-6 lat. Podczas zajęć dzieci poznają ćwiczenia relaksujące, których zadaniem jest pozbycie się napięć z ciała i aparatu mowy. Będzie czas również na rozgrzewkę, zabawy, czytanie książeczki połączone z ćwiczeniami jamy ustnej. Każde spotkanie potrwa 45 min. Poprowadzi je Karolina Kowalczyk, absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich; jest również aktorką Teatru Bajlandia i Teatru Studyjnego.

Cykl rozpocznie się w październiku i będzie kontynuowany w listopadzie i grudniu.

Spotkania będą odbywały się w Wypożyczalni dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży nr 119, ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28c. Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy pod nr. tel.: 22 304 82 80.